Waze – múdro, múdrejšie, automaticky

Tento článok je viacmenej určený pre užívateľov Turn-by-Turn GPS navigácie Waze. Ak vás otravuje neustále zapínanie resp. vypínanie GPS, bluetooth, WiFi, mobilné dáta. Zmeniť orientáciu obrazovky, hlasitosť či jas displeja…

Vlastne takmer všetko čo vás napadne, kreativite sa medze nekladú. Potrebujete len pár programov, zariadenie bežiace pod operačným systémom Android a určite prínos bude root prístup do zariadenia.

 Upozornenie: Root prístup do zariadenia je len na vlastné riziko a zodpovednosť. Za škody a ujmy nezodpovedám! V každom prípade odporúčam všetky dôležité veci vo vašom zariadení zálohovať.

Samotná aplikácia Tasker je spoplatnená ale dokáže nahradiť ďalších X programov ktoré vám v telefóne či tablete zbytočne zaberajú miesto.

Dobre teda pár praktických príkladov. Import profilu, úlohy, scény alebo premenných do aplikácie. Postup si pozrite v nasledujúcom videu.

Jeden praktický príklad. Po zapnutí Waze sa automaticky zapnú mobilné dáta. Samotný profil si môžete stiahnuť a importovať.
[wpdm_file id=2] ZIPu s profilom.

Ukážka funkčnosti.
http://www.youtube.com/watch?v=Br89VLrYKB

Ak chcete zapnúť GPS už potrebujete plugin do taskeru Secure Settings.

Nepoznáte ešte navigáciu Waze? Určite vyskúšajte.

Odkaz na článok bol uverejnený vo fóre Waze Czech Republic and Slovakia: https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=104624

Nápady, pripomienky a otázky kludne do komentárov.. Ďakujem!
 

1 komentár v „Waze – múdro, múdrejšie, automaticky

  1. Spätné upozornenie:PHM & Náklady - Automatický upload štatistík - MPCA's blog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *